Typy půjčoven powerbank

Typy půjčoven powerbank

Počet powerbank, které lze umístit do nabíjecí stanice powerbank, závisí na možnostech samotného zařízení. Přenosné nabíjecí stanice powerbank s 6 -12 sloty, jsou vhodné především do obchodu, restaurací, kaváren, fitness apod. Nabíjecí stanice 8 a 12 slotů, mohou být vybaveny displejem. Zařízení je malé, kompaktní a praktické s minimální spotřebou energie.
Pro místa, jako jsou nákupní centra, jsou nejvíce vhodné nabíjecí stanice stacionární s 24 – 48 sloty. Je to vždy nejlepší volba vzhledem k její velké velikosti pro powerbanky. Stacionární nabíjecí stanice, jsou vybaveny velkým displejem.

Nejoblíbenější stanice jsou:

  • ST6 – je stanice pro 6 powerbank, díky svému atraktivnímu a kompaktnímu vzhledu i skvělé skladnosti, se nejvíce hodí do kaváren, bister, menších restaurací, večerek nebo kadeřnictví.
  • ST8 – je stanice pro 8 powerbank. ST8, je ideálním řešením pro kosmetické salony, střední obchody, čerpací stanice, restaurace, velké kavárny a další podobná místa.
  • ST12 – je nabíjecí stanice pro 12 powerbank a je přímo určená pro větší obchody, oblíbené čerpací stanice, velké restaurace, kina, střední hotely a další podobná místa.
  • ST24 – stanice pro 24 powerbank je nepostradatelnou součástí obchodních center, velkých supermarketů, lékařských ústavů a nemocnic, nádraží, letišť, velké hotely, nebo streetových zón s pouličním občerstvením.
  • ST48 – stanice pro 48 powerbank, určená přímo pro supermarkety, mega markety a podobná velká nákupní centra, stadiony, koncertní sály, finanční kluby, ale i na letištích a nádražích.
EnergyPoint sdílené powerbanky stanice 6 slotů
Translate »