Náš tým

Kdo jsme a co máme pod palcem?

I když jsme malý tým, jsme výkonný tým

Náš tým se skládá z několika moderních profesí a lidí v různých věkových kategoriích. Všichni jsme však plně soustředění na svou práci, která nás baví. Baví nás co děláme i jaký společný podíl přinášíme do našeho života i života našich přítel a celého prostoru.

Rádi mezi sebou sdílíme naše zkušenosti, vize i přání. Projekt sdílených powerbank EnergyPoint, byl skvělým a logyckým vyústěním našich potřeb, potřeb našich kamarádů a přítel i společného náhledu na svět- Lépe je sdílet a zároveň šetřit – sobě hlavu a finance, všem nám životní prostor a náklady na likvidaci nebezpečných odpadů. Jsme rádi, že můžeme i mi přispět trochou do mlýna.

Jdete do toho s námi? Sdílení nás baví a věřím, že bude i vás.

CEO EnergyPoint radim

Radim

vedení projektu, klíčový partneři, marketing

Jsem CEO v PagerSpeed s.r.o. a projekt sdílených powerbank EnergyPoint, je mým „dítětem“, na jehož „přivedení na svět i výchově“, se plně společně podílím společně s týmem skvělých přátel. A co víc! Po dlouhé době mě to opět baví, fascinuje a dává perfektní smysl, když vidím jak se pod našima rukama vše úžasně „líhne“.

Lenka

zákaznické podpora pro CZ a SK

Mám ráda, když jsou kolem mě všichni spokojeni a vždy to bylo pro mě důležité. Umět naslouchat, pomoct, poradit a s úsměvem vidět, že to funguje, to jsem JÁ. Proto mojí jasnou volbou byla zákaznická podpora.

podpora@energy-point-sharing.cz

Verča

zahraniční obchod a support v angličtině, italštině, španělštině

Miluji komunikaci, cestování i cizí jazyky. Nepotrpím si na dlouhé řeči a chození okolo „horké kaše“, mám ráda když se věci dějí a dějí se svižně. A tak mezinárodní support, je jasná volba. Není na co čekat.

support@energy-point-sharing.eu

Ondra

obchod, technická řešení, zaškolování nových partnerů

Tvořit, realizovat a zhmotňovat své vize i nápady. Uvádět je do praxe a dále je vylepšovat, to je moje přirozenost. Komunikace a potkávání se s novými lidmi, mě nabíjí a inspiruje, pro další posun mě sama i našeho společného projektu EnergyPoint. Je to úžasné, když žijete svůj sen.

ondra@energy-point-sharing.cz

Translate »