Nabíjecí stanice pro powerbanky

6 slotů

Nabíjecí stanice pro systém sdílených powerbank EnergyPoint. Stanice má 6 slotů pro rychlonabíjecí powerbank. Nabíjecí stanice je napájená 240V se spotřebou 40W. Powerbanky, jsou ve stanici uzamčené až do nabití powerbanky, která je klientovy vydaná pomocí aplikace EnergyPoint APP, která je stažitelné na App store i Google play.

Nabíjecí stanice pro powerbanky

8 slotů

Nabíjecí stanice bez displeje, pro systém sdílených powerbank EnergyPoint. Stanice má 8 slotů pro rychlonabíjecí powerbank. Nabíjecí stanice je napájená 240V se spotřebou 50W. Powerbanky, jsou ve stanici uzamčené až do nabití powerbanky, která je klientovy vydaná pomocí aplikace EnergyPoint APP, která je stažitelné na App store i Google play.

Nabíjecí stanice pro powerbanky

8 slotů + D

Nabíjecí stanice s displejem pro systém sdílených powerbank EnergyPoint. Stanice má 8 slotů pro rychlonabíjecí powerbank. Nabíjecí stanice je napájená 240V se spotřebou 55W. Powerbanky, jsou ve stanici uzamčené až do nabití powerbanky, která je klientovy vydaná pomocí aplikace EnergyPoint APP, která je stažitelné na App store i Google play.

Nabíjecí stanice pro powerbanky

12 slotů

Nabíjecí stanice pro systém sdílených powerbank EnergyPoint. Stanice má 12 slotů pro rychlonabíjecí powerbank. Nabíjecí stanice je napájená 240V se spotřebou 60W. Powerbanky, jsou ve stanici uzamčené až do nabití powerbanky, která je klientovy vydaná pomocí aplikace EnergyPoint APP, která je stažitelné na App store i Google play.

Nabíjecí stanice pro powerbanky

12 slotů +D

Nabíjecí stanice s displejem, pro systém sdílených powerbank EnergyPoint. Stanice má 12 slotů pro rychlonabíjecí powerbank. Nabíjecí stanice je napájená 240V se spotřebou 65W. Powerbanky, jsou ve stanici uzamčené až do nabití powerbanky, která je klientovy vydaná pomocí aplikace EnergyPoint APP, která je stažitelné na App store i Google play.

Translate »